Drzwi aluminiowe

bg

Wtórski

Drzwi aluminiowe na lata

Lekkie aluminium tylko z pozoru jest delikatne. To niezwykle wytrzymały materiał, które pozwala na wykonanie wysokiej jakości drzwi wejściowych do domu. Duża stabilność i sztywność konstrukcji drzwiowych pozwala na stworzenie idealnie dopasowanych drzwi do każdego domu, czy mieszkania. Odpowiednie ocieplenie i konstrukcja szkieletu drzwi są tu podstawą wysokiej klasy oferowanych produktów. Dodatkowo warto pamiętać, że drzwi wykonane z aluminium są wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu przez lata pozostają nie tylko w dobrym stanie technicznym, ale także pod względem estetycznym. Bez względu na intensywność eksploatacji, pozostają w idealnym stanie na lata. Dzięki temu nadają się zarówno do domów prywatnych, jak i do miejsc użyteczności publicznej, gdzie ruch jest zdecydowanie większy.

Proponujemy profesjonalne wsparcie przy doborze konkretnego modelu drzwi oraz montaż, dzięki któremu otrzymają Państwo długą gwarancję. Służymy wsparciem na każdym etapie współpracy.

Systemy aluminiowe Aliplast

logo_a

Przedsiębiorstwo Aliplast powstało ponad 20 lat temu. Od samego początku istniała zarówno linia produkcyjna, jak i linia dystrybucyjna oryginalnych systemów aluminiowych Aliplast. Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój i pasji do jakości oraz najlepszych rozwiązań, produkty Aliplast są dziś w stanie stać się konstrukcją wielu projektów, w których ważne są wytrzymałość, trwałość, estetyka i oczywiście jakość.

Systemy aluminiowe Aliplast są projektowane, produkowane i dystrybuowane w sprawnym, dobrze zorganizowanym procesie przy udziale ponad 1000 pracowników. Specjaliści w swoich dziedzinach zajmują się konkretnymi czynnościami, aby gotowe systemy sprawdzały się wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Produkty wykonane są z dbałością o każdy najmniejszy detal, dzięki czemu konstrukcje na nich oparte mogą spełniać najwyższe wymagania klientów. Dobrze dobrany produkt rozwiąże wiele problemów i sprawi, że realizacja projektu stanie się znacznie prostsza.

Systemy
okienno-drzwiowe

Wtórski

Zalety drzwi aluminiowych

Wysoka wytrzymałość

aluminium to trwały materiał, niepodatny na uszkodzenia wynikające z częstego użytkowania. Jest również odporny na warunki atmosferyczne i nie traci swojej wytrzymałości przez lata.

Skuteczna bariera antywłamaniowa

solidna konstrukcja i wytrzymałość pozwalają na uzyskanie świetnej blokady przed nieproszonymi gośćmi. Dodatkowe systemy zamykania zwielokrotniają tę zaletę.

Wysoka estetyka wykończenia

drzwi stworzone na konstrukcji aluminiowej nie ustępują wyglądem drzwiom drewnianym. Doskonale wykończone elementy stanowią piękną ozdobę domu.

Dobra izolacja cieplna

drzwi wykonane z aluminium doskonale izolują pomieszczenie od warunków temperaturowych panujących na zewnątrz.

Świetna izolacja akustyczna

dzięki drzwiom aluminiowym pomieszczenie zostaje skutecznie odizolowane od hałasu i innych niepożądanych dźwięków z zewnątrz.

Niewielka masa

dzięki stosunkowo niskiej wadze, drzwi wykonane z aluminium są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu.

Nasze realizacje

Ukończone realizacje

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami