O nas

bg

O nas

Kilka słów o nas

WTÓRSKI to firma, która istnieje na rynku od 1989 roku. Zaczynaliśmy od szeroko pojętych robót budowlanych, na których już wtedy doskonale się znaleźliśmy. Nasi pracownicy działali i wciąż działają z zaangażowaniem i z pasją, dlatego nasze realizacje są trwałe, wytrzymałe i z najwyższej jakości materiałów. Po latach praktyki doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dobra organizacja i odpowiednia analiza potrzeb naszych Klientów, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę i dyskusję w celu wyłonienia z tych potrzeb najlepszego rozwiązania.

Od zawsze specjalizowaliśmy się w usługach i wyrobach ślusarskich, jednak po latach pracy zmieniły się oczekiwania Klientów, ich koncepcje i cały rynek. Popyt sprawił, że do naszej oferty dołączyły wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe oraz fasady. Z czasem oferta poszerzyła się jeszcze bardziej, a my rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalistami w każdym calu — firmą ALIPLAST.

Wiemy, jak ważne jest kierowanie swoich usług tam, gdzie nas potrzebują, dlatego oferujemy innowacyjne, ale przemyślane przez nas rozwiązania, które opierają się na aluminiowych i stalowych produktach najwyższej jakości. Oprócz współpracy z ALIPLAST jesteśmy również producentem indywidualnie projektowanych balustrad stalowych oraz innych konstrukcji z rzeczonego materiału. Doskonale wywiązujemy się z założonych obowiązków, dostarczając Klientom efekt, na który liczą.

0 +
zadowolonych klientów
0 +
lat doświadczenia
0 +
sprzedanych produktów
bg

Nasza Oferta

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalne wsparcie podczas wszystkich czynności mających na celu wstawianie lub wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Stawiając na profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników, działamy według ściśle określonych zasad, które opracowaliśmy na podstawie zdobytego przez ponad 30 lat doświadczenia. Większość produktów, które Ci oferujemy pochodzi od znakomitego producenta AIRPLAST, z którym współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu doskonale wiemy, czego możemy się spodziewać podczas każdej takiej współpracy.
Doskonale radzimy sobie z innowacyjnymi oknami aluminiowymi, które doskonale nadają się do każdego typu domu. Radzimy sobie z dostarczeniem i montażem drzwi stalowych oraz aluminiowych w systemie FORSTER PRESTO, dzięki czemu możesz być pewność co do najwyższej jakości usług. Ponad zajmujemy się profesjonalnym wykończeniem fasad oraz zintegrowanymi systemami przesuwnymi. Oprócz tego produkujemy i montujemy wysokiej klasy balustrady i inne konstrukcje stalowe, których potrzebuje nasz Klient.

Nasze certyfikaty

Stawiamy na jakość

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami