Systemy przesuwne

bg

Wtórski

Najlepsze systemy przesuwne

Opierając się na wszechstronnym aluminium oraz na wysokiej jakości szkle używanym do szklenia okien ALIPLAST, oferujemy najlepsze na rynku systemu przesuwne, które znajdą zastosowanie w wielu przypadkach. Niestandardowe pod względem wymiarów okno tarasowe, które będzie można rozsuwać może być wyjątkowo kuszącą opcją, szczególnie jeśli zaraz za nim znajduje się szeroki taras lub ogród przydomowy.

W systemach przesuwnych bardzo istotna jest waga okien, czy raczej dużych drzwi tarasowych. Im lżejsza konstrukcja, tym przyjemniej się ją użytkuje. Dlatego poniekąd zdecydowaliśmy się na zaoferowanie naszym Klientom aluminium. To dziś niewątpliwie jeden z wytrzymałych, trwalszych i najbardziej estetycznych materiałów na rynku. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, oferujemy systemy przesuwne oparte na ramach aluminiowych z różną ilością komór. W razie problemów z wyborem zapraszamy do kontaktu.

Systemy aluminiowe Aliplast

logo_a

Przedsiębiorstwo Aliplast powstało ponad 20 lat temu. Od samego początku istniała zarówno linia produkcyjna, jak i linia dystrybucyjna oryginalnych systemów aluminiowych Aliplast. Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój i pasji do jakości oraz najlepszych rozwiązań, produkty Aliplast są dziś w stanie stać się konstrukcją wielu projektów, w których ważne są wytrzymałość, trwałość, estetyka i oczywiście jakość.

Systemy aluminiowe Aliplast są projektowane, produkowane i dystrybuowane w sprawnym, dobrze zorganizowanym procesie przy udziale ponad 1000 pracowników. Specjaliści w swoich dziedzinach zajmują się konkretnymi czynnościami, aby gotowe systemy sprawdzały się wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Produkty wykonane są z dbałością o każdy najmniejszy detal, dzięki czemu konstrukcje na nich oparte mogą spełniać najwyższe wymagania klientów. Dobrze dobrany produkt rozwiąże wiele problemów i sprawi, że realizacja projektu stanie się znacznie prostsza.

Nasze realizacje

Ukończone realizacje

Wtórski

Zalety systemów przesuwnych

Duża oszczędność miejsca

Systemy przesuwne nie zajmują dodatkowej przestrzeni na otwarcie drzwi, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach.

Proste rozdzielenie przestrzeni

System przesuwny pozwala na łatwe rozdzielenie przestrzeni, np. między kuchnią a pokojem dziennym, zwiększając tym samym funkcjonalność pomieszczeń.

Możliwość montażu na każdym etapie budowy

System przesuwny może być montowany w każdej fazie budowy lub remontu, co czyni go elastycznym rozwiązaniem.

Modne rozwiązanie do każdej przestrzeni

Systemy przesuwne pozwalają na aranżację przestrzeni w każdym stylu i każdej wielkości, dzięki czemu można uzyskać estetyczny i funkcjonalny efekt.

Swobodne projektowanie przestrzeni

Dzięki zastosowaniu systemu przesuwnego łatwiej jest zaaranżować nawet najbardziej problematyczne przestrzenie, dzięki czemu można uzyskać optymalny układ i funkcjonalność pomieszczeń.

Łatwa wymiana skrzydła

Wymiana skrzydła w systemie przesuwnym jest łatwa i nie wymaga ingerencji w konstrukcję i system, co umożliwia łatwe zmiany aranżacji wnętrz w przyszłości.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami